Niezapomniane

Imprezy i wydarzenia

Zachwyć swoich gości wyjątkowymi wnętrzami i klimatem w EDEN Rajskie SPA. Nasz piękny i niezwykły ośrodek urzeknie najbardziej wymagających gości, zapewniając pełen komfort pobytu i niezapomniane wspomnienia. Niezależnie od tego, czy planujesz obiad weselny, skromne przyjęcie, imprezę rodzinną czy spotkanie firmowe, jesteśmy po to, żeby pomóc Ci wybrać i zaaranżować wszystko – wystrój, menu, oprawę stołu, oprawę muzyczną, transport, noclegi oraz dodatkowe, nawet najbardziej nietypowe, atrakcje.

Wesela i komunie

Zadbamy o każdy aspekt przyjęcia, od wykwalifikowanego serwisu, przez znakomitą kuchnię, po organizację całej uroczystości.

Imprezy okolicznościowe

Sprawimy, że uroczystości rodzinne i biznesowe w bajkowej scenerii naszego ośrodka staną się wyjątkowe i niezapomniane.

Oraz wiele więcej...

Napisz do nas i poznaj spersonalizowaną ofertę organizacji imprez i wydarzeń, przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

Przestronna

Sala balowa

Nasza piękna i wyjątkowa sala balowa jest w stanie pomieścić nawet 130 gości. W pełni klimatyzowana i przestronna, z parkietem do tańca na jednym poziomie. Istnieje również możliwość organizacji imprez na zewnątrz, pod zadaszonym tarasem.
Zainteresowany?

Nasza oferta

Jeżeli jesteś zainteresowany organizacją imprezy lub wydarzenia w naszym ośrodku zachęcamy do kontaktu. Przedstawimy naszą spersonalizowaną ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania.